Kontakta oss

Adressuppgifter

SKÖNA HUS
Nygårdsvägen 6A
512 65 Mjöbäck
Tel: 0325-344 80
info@skonahus.se

block_694_bild194524

Sköna Hus är medlem i TMF, Svensk Trähusindustri. Våra försäljare, såväl anställda som externa agenter, är av TMF Auktoriserade Trähussäljare. Detta innebär i korthet att säljaren förbundit sig att efterleva de etiska regler för trähussäljare som TMF tagit fram. Säljaren genomgår utbildningar och fortbildningar för att uppfylla TMF:s krav på kunskap och etik. Här kan du se vilka av våra säljare som har certifierats av TMF och uppfyller kraven på en Auktoriserad Trähussäljare. Se även Svensk Trähusindustris hemsidwww.tmf.se

Personal

  • Göteborg / Oslo
  • Fredric Lindgårde
  • Försäljning, TMF auktoriserad
  • 0703 – 97 62 16
  • fredric@skonahus.se
  • Stockholm / Övriga Sverige
  • Christer Larsson
  • Försäljning, TMF auktoriserad
  • 0706 – 00 60 23
  • christer@skonahus.se
  • Stockholm
  • Andreas Ramnewall
  • Försäljning Projekt/B2B, TMF auktoriserad
  • 0706 – 63 42 41
  • andreas@skonahus.se
  • Oslo
  • Finn Magnus Rasmussen
  • Representant/Arkitekt
  • +47 404 161 61
  • finn@skonahus.no
  • Huvudkontor Mjöbäck
  • Ulrik von Schedvin
  • VD/Marknad/Press
  • 0325 – 344 85
  • 0705 – 73 44 80
  • ulrik@skonahus.se
  • Huvudkontor Mjöbäck
  • Maria Karlsson
  • Inköps- & Ekonomichef
  • 0325 – 344 88
  • 0705 – 63 62 77
  • maria@skonahus.se
  • Huvudkontor Mjöbäck
  • Sara Höglund
  • Trainee Ritavd.
  • 0325-34484
  • sara@skonahus.se
  • Visst har vi fina hus?

    Vi berättar gärna mer om oss och besvarar gladeligen på era frågor. Lämna E-post och/eller telefonnummer så kontaktar vi dig.
  • Eller om du vill kontakta oss. Med Vänliga Hälsningar - Sköna Hus
  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.